StarWhite Krem Kullanıcı Yorumları


Müge C. diyor ki:
Kullanışlı bir ürüne benziyor Star White ı daha önce duymamıştım biraz daha araştırıp satın almayı düşünüyorum.

Buket Z. diyor ki:
Star Whiteyi epilasyon sonrası kullanımı için aldım ve kullanmaya başladım gerçekten güzel bir ürün. herkesin kullanmasını tavsiye ederim.

Çiğdem K. diyor ki:
Star whiteyi araştırdım ve kullandıktan sonra memnun kalacağıma inanıyorum.

Bahar S. diyor ki:
Kullanışlı ve etkili ürün olduğunu duydum. Kısa zamanda star whiteyi alıp kullnıcam. Sonucunu sizinle paylaşıcam.

Canan M. diyor ki:
Bu ürünü daha önceden duymamıştım internette dolaşırken rastladım alıp kullanıcam bakalım.

Selin A. diyor ki:
Bende bu ürünü ilk defa duyuyorum ve güzel bir ürüne benziyor. Kullanmayı düşünüyorum beklediğim etkiyi gösterceğine inanıyorum.

Vildan Ö. diyor ki:
Ağda yaptıktan sonra star whiteyi kullanıyorum ve etkili bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim.

İnci T. diyor ki:
bende ilk defa duyuyorum star whiteyi yorumlara göre etkili bir ürüne benziyor en kısa zamanda siparişini vermeyi düşünüyorum.

Melisa Ç. diyor ki:
star whiteyi kullanıyorum ve beklediğim etkiyi gösterdi çok memmnun kaldım

Sibel O. diyor ki:
2 aydır bu ürünü kullanmaktayım ve memnun kaldım 1 adet daha almayı düşünüyorum.

Hülya S. diyor ki:
star white kremi kullanmaya başladıktan 1 ay sonra ten rengimdeki değişikliği farkettim. ürünü kullanmaya devam edeceğim.

Atiye G. diyor ki:
Ben kuaförüm, kendim kullanıyorum müşterim içinde siparişini vermiştim ikimiz de memnunuz kremden. almak isteyenler olursa hiç düşünmeden almalarını tavsiye ederim.

Hafize Ö. diyor ki:
Gerçekten de başarılı bir ürün. Acaba diye çekinerek almıştım ama ürünü kullandıktan sonra gördümki sonuç muhteşem...

Rüya A. diyor ki:
Yazın sıfır kollu penyeleri giyerken çekniyordum açıkçası 2 aydır bu kremi kullanıyorum ve kararmalar ciddi derecede kayboldu bu yaza artık istediğim kıyafetleri giyebileceğim kimseden çekinmeden utanmadan teşekkürler...

İpek S. diyor ki:
Koltuk altı durumumdan şikayetçiydim. Bende cilt beyazlatıcı ürünler denedim daha önceden. Ama hiç bir faydasını göremedim. Star white aldım 17 gün oluyor kullanalı. Çok güzel bir ürün. Cilt rengimde değişme oldu kısa bir sürede ve bu yaza kararmış olan koltuk altımla girmeyeceğim.

Yeşim G. diyor ki:
Ürünü çok beğendim nasıl anlatsam ki tek kelimeyle harika diyebilirim sanırım :)

Lara B. diyor ki:
Sonuçtan çok memnun kaldım kullanmaya devam edicem.

Kerim G. diyor ki:
Bende traş sonrası kullanıyorum yüzümde kararmalar vardı traş sonrası oluştu bu kremi 1 haftadır kullanıyorum ve yüzümdeki kararmalar azalmaya başladı kullanmaya devam edicem

Yıldız Ç. diyor ki:
koltuk altımda orta derecede kararma vardı ne az ne çok ve ben bundan şikayetçiydim sonra star whiteyi bir arkadaşım kullanmamı önerdi etkili bir ürün olduğunu söyledi oda kullanmış ve memnun kalmış her neyse bende kullanmaya başlayalı 10 gün falan olacak sanırım ve gerçekten etkisini gösteriyoru cildimin rengi normale dönmeye başladı ve kararmalar yavaş yavaş gidiyor çok mutlu oldum sonuçtan.

Seda A. diyor ki:
star white iyi bir krem gözlemlerim günden güne kararma olan bölgelerimin azalması ve eski cilt rengine dönmesi işe yarıyor...

Mediha K. diyor ki:
koltuk altımda iki senedir var olan karartılardan aşırı derecede rahatsız oluyordum. Geçen yaz üzerime askılıyı geçirememiştim bile. ama bu sene star white krem sağolsun ufacık bir kararma bile kalmadı çok memnun kaldım üründen keske gecen sene görseymişim bu ürünü


Adınız / Soyadınız :
Telefon Numaranız :
#
# Numaranızı bırakın, müşteri temsilcilerimiz dilediğiniz zaman sizinle iletişime geçerek bilgilendirsin ve siparişinizi alsın.